Ochrana osobních údajů

Inzerát podaný prostřednictvím stránek umístěných na doméně ZaTebe.cz je provozovatel oprávněn zveřejnit na dalších internetových stránkách, mimo doménu ZaTebe.cz, rovněž i v jiných médiích.

Administrátor má přístup k údajům zadaných při registraci a k údajům odeslaným jako odpověď na inzerát. Administrátorovi je známá IP adresa, z které byl inzerát podán, popřípadě IP adresa z které byla provedena registrace.

Uvedením e-mailu (elektronické adresy) při podání inzerátu, nebo v rámci registrace na doméně ZaTebe.cz (Profesionální seznamky pro dospělé), uživatel souhlasí se zasíláním informačního servisu – informačních, obchodních, marketingových, reklamních a provozních sdělení na uvedený e-mail, případně na další uvedenou adresu.

Administrátor předá všechny jemu známé údaje – o inzerentovi, registrovanému uživateli, nebo tomu kdo odpovídal na inzerát – policii (bude li o toto na základě příslušného postupu a v souladu s platnou legislativou požádán).

Reklamní společnosti zobrazující na těchto stránkách reklamy třetích stran, mohou za účelem efektivnějšího zobrazování reklam využívat údaje o návštěvách uživatelů těchto i jiných webových stránek.