ANDĚL S ĎÁBLEM V TĚLE

Zobrazeno: 518 Město: Praha 5 Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ZATEBE.cz
Pánové, chlapy, muži a chlapci. Jsem anděl, který má v těle "schovaného" ďábla. Ten se probouzí, když se za námi zavřou dveře. Za těmi čeká postýlka, na které spolu budeme "darebačit". Moje hlasité vzdychání ti ještě bude v uších znít dlouho. Můžeš se těšit na klasiku, jak jí máš rád (kterou můžeme okořenit perverzními slůvky), orálek, změnu poloh, 69, mazlení, společná sprška nebo lehkou masáž. Šikovný jazýček, prsty nebo Tvůj "kámoš" způsobí, že teču jako divoká řeka. Umíš-li nebo se chceš naučit FISTING, jsem stále vlhká a připravená. Miluji PISS (od prsou dolů - nejraději na klitoris), a ráda tě také potěším svým zlatým proudem. Gurmány potěším pánským análkem, nebo si ho přijď poprvé vyzkoušet právě se mnou. Je toho víc, čím Tě můžu překvapit, tak vezmi mobil a zavolej, ať to domluvíme. Chceš mít na co vzpomínat při dlouhých a nudných poradách? Pak "nakopni vrtuli" a přijeď. Za hranice všedních dnů Tě sebou vezme IRENKA. :)
Telefon: 775280660 Datum: 6.7.2020
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ZATEBE.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)