Sabina

Zobrazeno: 567 Město: Praha 10 Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ZATEBE.cz
Switch Sabina se na tebe těší. Chceš mi ležet u nohou ? Znám dominantní i submisivní formu SM praktik. Svěř se do mých dominantních fantazii a já tě přesvědčím, že jsi v mé moci jen nicka a donutím tě být pokorným a oddaným.Ráda s tebou prožiji i tvůj vlastní scénář. Jsem switch a role si můžeme vyměnit. V submisivní roli se cítím velmi dobře. Pustím tě do kundičky i do prdelky a nechám si je pořádně protáhnout. Vezmeš si mě na gynekologickém křesle, kde mi předtím připravíš obě dírky vibrátorem. Připoutáš si mě a naplácaš mi na prdelku. Vše záleží na tobě, ale jen erotické hrátky, ne sadismus. Ráda budu plnit tvoje příkazy. Tvoje teplé vyvrcholení na mých prsou bude pro mě velká odměna. Můžete být i dva najednou Vítám drsnější sex a perver
Telefon: 723 616 195 Datum: 26.7.2020
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ZATEBE.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)